Maltepe Konutları

Maltepe Başıbüyük Hilal Toplu Konutları 2. Etap 1526 daire, çarşı, sosyal tesisler, genel altyapı ile çevre düzenlemesi inşaatı işidir.

Maltepe Konutları, günümüzün yüksek yaşam standartları ve güvenlik ihtiyaçlarını karşılayacak özelliklerde yapılmıştır.

 

Tüm binalar tünel kalıp sistemi ve ısı yalıtımı için dıştan mantolama sistemi ile imal edilmiştir. Bina ortak mahallerinde 2 adet asansör, 1 adet yangın asansörü, yangın merdiveni, mermer/granit kaplama döşemeler, alüminyum merdiven korkulukları ve jeneratör bulunmaktadır.

 

Daire içi özellikler arasında ise; mobilya kaplı çelik kapı, doğal ahşap kaplama iç kapılar, yangın algılama ve sprinkler sistemi, renkli görüntülü interkom, merkezi sistem ısıtma, klima altyapısı, merkezi uydu sistemi ve akıllı ev sistemine geçilecek alt yapı bulunmaktadır.

 

 

Projenin genel özellikleri içerisinde; çocuk oyun alanları, açık spor alanları, 24 saat özel güvenlik hizmeti, çevre peyzaj uygulamaları, kapalı havuz, sauna, buhar odası, masaj odası, fitness salonu ve vitamin bar açık ve kapalı otoparklar, kapalı otoparklardan katlara asansörle ulaşım, gerekli yerlerde mekanik havalandırma ve sprinkler yangın söndürme sistemleri bulunmaktadır.

 

Maltepe Konutları, yürürlükteki T.C Bayındırlık Bakanlığı standartları, deprem ve yangın yönetmeliğine uygun olarak projelendirilmiştir.

 

Binalar yüksek yapılar sınıfına girmekte olup güvenlik ön planda tutulmuştur.

 

Gerekli tüm yangın önleme ve ihbar sistemlerinin, ilgili mevzuatlar gereği, teknik şartnamesine uygun şekilde yapılması titizlik ile sağlanmıştır.

 © 2014 BİAT İNŞAAT Tüm Hakları Saklıdır.
TTR BİLİŞİM